JÕULUKUUL ON TAASKASUTUSKOJA POOD
AVATUD K 12-17, N 10-17 ja R 10-14 (alates 24.12 puhkame)!
Kirbuturg august 2013

17. augustil 2013 toimus Mooste mõisa hoovis suvine kirbuturg, mis võrreldes kevadel korraldatud esimese Taaskasutuskoja kirbuturuga üllatas rekordilise kauplejate arvuga- kevadise 30 turulise asemel tuli oma kodust kaasa võetud kaubaga kohale ligi 60 turulist. Kuna ka ilus ilm soosis turupäeva, oli ka külastajaid palju.
Taaskasutuskoja kirbuturu tegi kindlasti lisaks huvitavale kaubavalikule ostlejatele huvitavaks ka võimalus külastada sepakoda ning vaadata kuidas Anne-Ly Piirisild on erinevaid materjale kasutades loonud vanast uue.
Taaskasutuskoja perenaise Kristi Zolgo sõnul julges ta loota, et inimesi tuleb kauplema kõige rohkem 40 ringis, et aga kaupejaid lausa 60 koguneb, oli ka tema jaoks üllatav. Tema sõnul mängis siin rolli kindlasti kooli alguse lähenemine, sest eriti populaarne kaup oli just lasteriided. Lisaks sellele mainis Zolgo, et tore oli näha inimeste silmis siirast kauplemisrõõmu, paljud olid tulnud kogu perega kaupa pakkuma.
Külastajatelt-kauplejatelt tulnud tagasiside põhjal võib ürituse kordaläinuks lugeda ja juba tulid ka esimesed küsimused, et millal järgmine kirbuturg tuleb. Korraldajad loodavad taaskasutussõpru uue turuga rõõmustada juba järgmisel kevadel.