JÕULUKUUL ON TAASKASUTUSKOJA POOD
AVATUD K 12-17, N 10-17 ja R 10-14 (alates 24.12 puhkame)!
Tellimisinfo

Kui oled valinud endale toote(d), mida soovid, siis vali endale sobiv saatmisviis ja kinnita oma tellimus. Tellimust ei saa kinnitada, kui ei ole valitud kohale toimetamise viisi. Tooteid mida ostukorvi lisada ei saa, on tõenäoliselt juba ära broneeritud, lisainfo saamiseks saatke meile kiri.

Saatmisviise on meil järgmised:

  • Smartpost pakiautomaat- 2.40€. Peamiselt kaubanduskeskustes asuv pakiautomaatide süsteem.
  • Eesti Post- 4.50€. Kui oleme paki postimajja viinud, saate paki oma postkontorist kätte 2-3 tööpäeva jooksul.
  • Omniva pakiautomaat- 3.50€. See on automaatne postipakisüsteem. Omniva pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud erinevate kaubanduskeskuste juurde üle Eesti. Kauba kättesaamiseks pead valima endale kõige sobilikuma pakiautomaadi. Pakiautomaat väljastab pakke 24h.
  • Tulen ise järele! 0 Seda teenust saavad kasutada need, kes tulevad pakile järele Moostesse Taaskasutuskoja poodi. Poe lahtiolekuajad on kodulehe sündmustekalendris. Broneeritud kaubale palume järele tulla 2 nädala jooksul, võimalikud ka muud kokkulepped telefonil 59004814.
  • Kaup Põlvasse - 0€. Kokkuleppel kliendiga toome kauba Põlvasse Tillu kodukohvikusse (Jaama 52). Enne kauba toimetamist Põlvasse tuleb arve tasuda ülekandega, saadame teile kirja kui kaup on kohvikusse toimetatud.

*Tasumine toimub hetkel vaid arve alusel!

Paki postitame peale tellimuse tasumist, 3 tööpäeva jooksul.

 Kui soovite saada ka paberarvet, siis palun lisage soov märkustesse!

 Ülekandeid saab teha Taaskasutuskoda MTÜ arvele:

Swedbank a/a EE362200221056060747

Tellimuse eest palume tasuda 3 päeva jooksul. Kui soovite pikemat maksetähtaega, siis palun sellest teavitada. Kui te pole 3 päeva jooksul tellimust tasunud ja pole pikendanud maksetähtaega, siis tühistame teie tellimuse.


Ülekande tegemisel palume selgitusse lisada arve number.

Kui valite kättetoimetamisviisiks ´tulen ise järele` ja soovite maksta sularahas, siis kindlasti palun teavitada sellest kas märkuste lahtris või e-posti teel. Palun arvestage, et me ei soovi broneeritud asju hoida üle 2 nädala.


Tellimust vormistades ning makstes kinnitab klient, et on nõus Taaskasutuskoda MTÜ e-poe eelpool kirjeldatud tellimistingimustega.